statystyka
Blog > Komentarze do wpisu

Idealna kobieta nie musi połykać


Jakiś czas temu w związku z pomarańczowym gównem po prawej, które w międzyczasie stało się szarym gównem, obiecałem wam przegląd blogów, które tępy automat od Agory wyznaczył jako pokrewne mojemu blogowi (w grę wchodzi kochanka analfabetka tworząca prozę bezprzecinkową, gej masochista ze spermą na twarzy, najlepszy serwis zwierający zdjęcia prawdziwych kobiet jaki widziałem i ktoś, kto się podaje za kobiete, ale na swoich facetów mówi "pies" i kupuje im obrożę, więc pewien nie jestem). Oczywiście nie chce mi się tego robić i na razie odpuściłem, ale idea nie umarła. Jednak w ramach zbierania materiału szare gówno podsunęło mi bloga jakieś Oli, która nie używa wielkich liter i polskich znaków, ale poza tym wydaje się się nie być taka głupia, a do tego podobno nienawidzi świata, i której świat podobno nienawidzi w odpowiedzi. Nie wiem jak to jest z nią i światem, ja Olę mam głęboko w dupie, nie wydaje się szczęśliwsza ode mnie, więc nie darzę jej negatywnymi uczuciami, a nigdy mi nie obciągnęła, żeby zasłużyć na pozytywne. Ale Ola popełniła jakiś czas temu taki oto wpis, którym chciałbym się zainspirować, by opisać idealną kobietę – i nie będzie to wpis o połykaniu!

1. Idealna kobieta wie, że facet ma własne zainteresowania i nie marzy 24 godziny na dobę, by przytulić się do cycka. Idealna kobieta nie napierdala bez sensu, że facet kupił XBOX-a, książkę, komiks, czy film. Idealna kobieta nie narzeka, gdy wydaję 500 złotych na gry, bo taki mam kaprys. Idealna kobieta nie jest znudzona i zniesmaczona, gdy mówię, że chcę poczytać, obejrzeć "Szklaną pułapkę" (wiem, kurwa, że po raz 50, ale to mój film, nie twój, nie musisz oglądać), lub pozabijać kosmitów używając pada. Idealna kobieta sama w tym czasie potrafi się sobą zająć, jest rozgarnięta na tyle, by czasem czytać, kupić se drugiego pada, lub przynajmniej strzelić mi laskę w trakcie filmu.

2. Idealna kobieta nie oczekuje, że zrobię wszystko za nią. Nie robi wielkich oczu i nie rozkłada bezradnie rączek, bo gdybym chciał posuwać bezradne nastolatki to zamieszkałbym w Tajlandii. Idealna kobieta potrafi sama poruszać się po mieście (nie, kurwa, nie zrobię dla ciebie prawa jazdy), a jeżeli wychodzi sama na imprezę to albo stać ją na powrót taksówką, albo ma dość jaj by zapierdalać z buta po nocy. Idealna kobieta nie śmieje się ze mnie gdy nie potrafię naprawić zlewu, elektrycznego czajnika, czy innego kibla – a jeżeli już się śmieje, to oczekuję, że naprawi to sama, bez pomocy ojca, kolegi i dwóch mechaników. Idealna kobieta posiadająca samochód jeździ nim do warsztatu i rozmawia z robolami.

3. Idealna kobieta nie fantazjuje skrycie o Colinie Farrellu, Orlando Bloomie, Davidzie Beckhamie, czy Bradzie Picie. To pizdy, namiastki męskości w świecie bez facetów. Metroseksualne popierdółki, które wyglądają lepiej niż ich żony. Najlepiej by było gdyby idealna kobieta nie fantazjowała o innych mężczyznach, ale jeżeli już musi to zrobić (ok, ja też nie zrezygnuję z pani od muzyki), to niech to będzie Clint Eastwood, John McClain, Steve McQueen, lub chociaż jej ojciec. Idealna kobieta wie, że męskość to nie drabinka na klacie i olejek do opalania.

4. Idealna kobieta, podobnie jak idealny facet Oli, nie robi scen zazdrości. Nie napierdala mi nad uchem, że chce iść ze mną na męskie chlanie, nie wybiera się z nami na wieczór kawalerski i nie karmi mnie tekstami „tobie ufam, ale jej nie”. Idealna kobieta nie oczekuje ode mnie scen zazdrości, by czuć się kochaną, nie chce bym ją bił, poniżał i ograniczał i nie powtarza, że „nie kocham jej już tak jak kiedyś” tylko dlatego, że wisi mi, że się najebała. Idealna kobieta może wychodzić sama na imprezy, ale chcę wiedzieć co się na nich działo, a jeżeli całowała się z inną laską, to zwłaszcza. Bez przesady, bez raportów, ale jeżeli mam jej ufać, to muszę wiedzieć dlaczego.

5. Idealna kobieta nie ględzi cały czas o planach na przyszłość, rzadko używa słów takich jak dzieci, małżeństwo i odstawienie tabletek antykoncepcyjnych. Idealna kobieta nie śmieje się z moich marzeń, nawet jeżeli jest wśród nich nicnierobienie na plaży gdzieś na końcu świata; nie namawia mnie na kredyt, którym przez kolejne trzydzieści lat będę karmił bank; nie czeka aż wyrosnę z wielkich bluz, luźnych spodni i XBOX-a, i nie śmieje się, gdy chcę się przytulić tylko dlatego, że mi źle, bo nie wiem co robić, praca chujowa i książki mej nikt nie lubi…

6. Idealna kobieta przejawia inicjatywę (o tej łóżkowej za chwilę), potrafi sama zaplanować nam wieczór, zaskoczyć mnie czymś, czy wyciągnąć na kino. Nie zadaje codziennie pytania „co będziemy dziś robić”, bo nie jestem jebanym MacGyverem, żeby na nie odpowiadać. Jeżeli idealna kobieta chce iść ze mną na spacer to mówi żebym zabrał ją na spacer, a nie oczekuje, że sam na to wpadnę. Jednocześnie idealna kobieta szanuje moją niechęć do ruchu fizycznego i nie zmusza mnie do rowerowych wycieczek dookoła Wisły.

7. Idealna kobieta pracuje, lub przynajmniej szanuje moją pracę. Wie, że po niej bywam zmęczony i wkurwiony. Wie, że zarabiam też na siebie i mojego XBOX-a. Idealna kobieta wie, kiedy dać za siebie zapłacić, a kiedy zaproponować, że się dorzuci. Nie proponuje mi kupna seksownej bielizny za 150 złotych by wspomóc nasze życie seksualne i jej przyszłe życie seksualne, tylko dlatego, że ma taki kaprys. Idealna kobieta potrafi zaprosić mnie na obiad gdy nie mam kasy i sama za niego zapłacić, nie upokarzając mnie później przy wszystkich znajomych opowieściami o tym epokowym wydarzeniu. Idealna kobieta sama spełnia swoje zachcianki, a gdy dostaje prezent to się kurwa cieszy, a nie daje do zrozumienia, że sytuacja to oczywista, bo ona jest ona, a ja jestem ja. Idealną kobietę zadowalają kwiaty wręczane raz na jakiś czas, za góra 20-30 złotych, bo mam lepsze rzeczy do roboty niż wspieranie przemysłu florystycznego w Holandii.

8. Idealna kobieta ma poczucie humoru, potrafi docenić dobry dowcip i ciętą ripostę. Idealna kobieta nie płacze gdy po niej pojadę, bo to tylko żarty. Idealna kobieta sama lubi sobie po mnie pojeździć, bo to przejaw inteligencji. Idealną kobietę niełatwo jest przegadać, ale nie bywa chamska (chyba, że jest bardzo wkurwiona, a potem chce się bzykać). Idealna kobieta może przeklinać i nie przeszkadza jej moje przeklinanie. Idealna kobieta wie, że dowcipy o żydach, czarnych i kobietach nie są przejawem mojego antysemito-rasizmo-szowinizmu, ale są jedynie dowcipami. Idealna kobieta zna kilka sprośnych kawałków.

9. Bardzo, kurwa, ważne, by idealna kobieta nie posługiwała się banałami. Idealna kobieta nie mówi o pokoju na świecie wielkimi słowami. Idealna kobieta nie głosuje na Platformę Obywatelską, bo ten Donek taki miły. Idealna kobieta nie truje o prawdziwej miłości do końca życia. Idealna kobieta nie ma złudzeń, że świat jest piękny (dozwala się idealnej kobiecie mieć nadzieję, że będzie lepszy). Idealna kobieta nie namawia mnie do pojednania się z bogiem, a już na pewno nie namawia jego do wybaczenia mych herezji. Idealna kobieta nie mówi o sobie wyświechtanymi frazesami. Takie frazy jak „niegrzeczna dziewczynka”, „dobra osoba”, „kobieta wyzwolona”, „jestem jak Bridget Jones” czy „córeczka tatusia” nie przechodzą idealnej kobiecie przez gardło, chyba, że akurat odgrywa przede mną skończoną idiotkę, którą zaraz przelecę w tyłek. Idealna kobieta nie ma o sobie zbyt wysokiego mniemania i nie mówi o tym, że jej szczęście jest dla niej najważniejsze.

10. Idealna kobieta jest dobra w łóżku. Idealna kobieta nie musi połykać, aczkolwiek miło gdy zrobi czasem coś dla swojego faceta. Idealna kobieta inicjuje seks, potrafi się przebrać, dać dupy na klatce schodowej czy obciągnąć w pociągu. Idealna kobieta czasem chce by ją przerżnąć ale zasadniczo nie zachowuje się w łóżku jak dziwka, kurwa, szmata, nie wyzywa mnie, nie bije i nie oczekuje, że będę ją wyzywał. Idealna kobieta ma w łóżku poczucie humoru i potrafi się zabawić. Idealna kobieta nie sprawia, że czuję się jak gwałciciel, tylko dlatego, że chcę ją przelecieć drugi raz tego samego dnia, czy czwarty raz w tygodniu. Idealna kobieta nie twierdzi, że zależy mi tylko na seksie. Idealna kobieta spełnia moje (i swoje) fantazje, o ile są one w akceptowalnych granicach – potrafi się dla mnie masturbować, ubrać fikuśnie, spróbować anala. Idealna kobieta wie co lubi w łóżku, a czego nie. Po spróbowaniu anala potrafi odmówić, a gdy nie dochodzi pokazuje mi gdzie polizać. Idealna kobieta nie oczekuje ode mnie kosmicznego, mentalnego porozumienia dusz, które ułatwi mi odnalezienie punktu g, prosi o minetę i inne zachcianki, a gdy ja poproszę to się nie obraża. Idealna kobieta mogła mieć wcześniej partnera seksualnego lub kilkunastu. Dopuszczalne są także wyższe liczby, o ile kobieta taka nie puszczała się „bo tak”, lub ma ten okres za sobą i przyznaje, że był głupi. Żadna kobieta, nawet nieidealna, nigdy nie mówi mężczyźnie, że któryś jej były był lepszy. Idealna kobieta potrafi zrobić facetowi dobrze i nie oczekiwać niczego w zamian, ale akceptuje też myśl, że i on nie zawsze ma ochotę. Idealna kobieta widziała w życiu choć jednego pornola. Idealna kobieta nie oczekuje w łóżku idealnego faceta. Idealna kobieta ma bowiem fałdki, odciski i inne niedogodności, jej facet może więc mieć nadwagę, rozstępy, owłosienie nie tam gdzie trzeba (lub jego brak) i fiuta, który nie jest czarny. Idealna kobieta nie udaje orgazmów, ale nie oczekuje ich za każdym razem. Idealna kobieta nie myśli, że fakt, że chciałbym, żeby się dla mnie rozebrała przy rurze i muzyce, oznacza, że jej nie szanuję i za kurwę ją mam. Idealna kobieta lubi swoje ciało i lubi to, że ja je lubię. Idealna kobieta słusznie reaguje na komplementy (laska jest słuszną reakcją), nie myśląc, że skoro jest taka zajebista to jej się należy. Idealna kobieta ma kilka kompleksów, bo każdy normalny człowiek kilka ma, ale nie pierdoli mi w kółko o celulicie i nadwadze, a gdy mówię, że mnie one nie przeszkadzają lub je lubię, to przyjmuje to do wiadomości i wyłącza zrzędzenie. Idealna kobieta po seksie się przytula, dopuszczalne jest mówienie o miłości. Idealna kobieta patrzy na mnie w łóżku tak, że wiem, że nie chce być gdzie indziej, i nigdy nie chciałem, bowiem całe moje życie zmierzało tylko do tego momentu, w którym znaleźliśmy się razem w tym łóżku, a ona mogła tak na mnie spojrzeć – wyklucza to gapienie się w sufit, telewizor, bądź ekran komórki.

11. Idealna kobieta kocha swojego faceta.
sobota, 04 kwietnia 2009, taqwa

Polecane wpisy

  • Żegnaj, Terry

    Nie wiem, czy Terry Pratchett ukształtował mnie takiego, jakim jestem. Wiem, że ze wszystkich pisarzy, którzy przewinęli się przez moje życie, to jego książek p

  • Dumania nad planetą małp

    Pamiętajcie. Są dobre małpy i złe małpy. Dobrzy ludzie i źli ludzie. "Rekiny zabijają rocznie kilkanaście osób" - myślę, gdy pierwsze małpy przemykają po ekrani

  • Ender przegrywa

    Jakże żałośnie słaba jest filmowa "Gra Endera"… Jeżeli nie chcesz spoilerów, to przestań czytać w tym momencie, wypożycz książkę i nie oglądaj filmu. Napr

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
kmh
2009/04/04 18:38:47
Myślę, że z Olą stanowilibyście parę idealną.
-
Gość: Kuba O, *.chello.pl
2009/04/04 22:12:03
Trochę zgrzyta, jeśli chodzi o plany na przyszłośc chyba...
-
Gość: przeciez wiesz kto, *.104.192.213.cable.satra.pl
2009/04/05 09:33:54
ja jebie: normalnie masz wymagania:) mam nadzieje, ze jakieś punkty odpuscisz, bo ja nie wyrobie:P
-
2009/04/05 20:30:37
O! Podoba mi się ten blog :) se wpadne czasem :D
-
Gość: , *.ip.jarsat.pl
2009/04/06 21:54:21
Małe komentarze:

ad1. każda w miarę inteligentna kobieta wie, że facet ma swoje zainteresowania i dzięki Bogu, że nie siedzi jej na głowie, tylko idzie pograć z kumplami w piłkę, itp. Nie trzeba do tego być geniuszem. Chyba, że trafiałeś na jakieś psychopatki.
ad2. facet nie umie naprawić zlewu? i czeka, aż zrobi to za niego kobieta? Żałosne. Wymagasz zaradności od kobiety, więc czemu sam nie potrafisz taki być?
ad3. fantazje na temat Brada Pitta? a czemu Ty fantaziujesz o japońskich uczennicach albo elishy cuthbert? Skoto Ty możesz, to czemu Twoja partnerka nie może sobie pozwolić na fantazje o idealnie wyrzeźbionych facetach?
ad4. zgadzam się.
ad5. No tak, jakim prawem kobieta chciałaby realizować marzenia o wspólnej przyszłości z Tobą? co ona sobie myśli! ps. Wiesz, że kobiet, które myślą tylko o białej sukni jest coraz mniej i mieszkają głównie na wsi ( nic nie mam do wsi, ale priorytety są tam inne niż w mieście, a przecież Ty Jesteś mieszczuchem ) ? Nowoczesna kobieta ma gdziś zbędne formalności, bo wie, że najczęściej jej wybranek po ślubie stanie się kolesiem pierdzącym w fotel, a jedyną jego rozrywką będzie zabijanie ludzków na konsoli?
ad6. Sport to zdrowie.
ad7. no tak, kupisz jej te kwiaty na "odpierdol się" i myślisz, że ona się nie domyśli, że łachę jej robisz?
ad8. true true...
ad9. oczywiście, że dla kobiety najważniejsze jest jej szczęście, tymbardziej, gdy trafia na "idealnego" faceta - trzeba inwestować w siebie, a nie w egoistę
ad 10. racja.
ad 11. a za co ma go kochać? za jego egozentryzm? bo ja chcę grać w mojego iksboksa, bo ja mam dziś zły humor po pracy, więc spierdalaj i zajmij się sobą, a w międzyczasie napraw cieknący kibel i przynieś kapcie?

Żądasz tak wiele, a tak mało chcesz dać od siebie? Żadna inteligentna kobieta z Tobą nie wytrzyma. sory.

-
2009/04/06 22:27:52
A se odpowiem:

ad 1. Widocznie znasz mało kobiet, żeby wierzyć w fakt, że większość z nich to nie średnio rozgarnięte psychopatki. Co więcej (uważaj, może zaboleć) większość ludzi na świecie to średnio rozgarnięci psychopaci.
ad 2. Czytanie ze zrozumieniem nie boli, aczkolwiek wymaga pewnego wysiłku intelektualnego. Nie napisałem, że kobieta ma coś naprawiać za mnie (bo rozumiem, że to nie jej kran, jeno mój, samczy, testosteronem mym naznaczony). Napisałem, że nie ma prawa się ze mnie śmiać, że tego nie potrafię, o ile ona sama tego nie potrafi.
ad 3. Bo kobieta chcąca zasłużyć na miano idealnej powinna mieć wyższe wymagania od swoich fantazji.
ad 5. No tak, jak śmiem wymagać, by kobieta rozumiała moje życiowe lęki.
ad 6. A powtarzanie wyświechtanych formułek to przekleństwo większości kiepskich dyskutantów. A co do zdrowia - powiedz to jakiemukolwiek wyczynowemu sportowcowi po pięćdziesiątce.
ad 7. Bo robię jej łachę - na tym właśnie polega dawanie prezentów. Robimy coś, czego robić nie musimy, ale jesteśmy na tyle wielkoduszni by się na to zdobyć. I oczekujemy docenienia.
ad 9. Żaden człowiek, dla którego najważniejsze jest jego własne szczęście nie jest wart czyjejkolwiek uwagi.
ad 11. Jeżeli chce się kochać jakiegokolwiek człowieka to tylko za to, że po prostu jest. Każdy inny powód jest zły.
ad post scriptum. broniąc kobiet obraziłaś/łeś właśnie te kilka, które ze mną było i co jakiś czas bywa. -10 do inteligencji.
-
2009/04/06 22:49:08
"a za co ma go kochać? za jego egozentryzm? bo ja chcę grać w mojego iksboksa, bo ja mam dziś zły humor po pracy, więc spierdalaj i zajmij się sobą, a w międzyczasie napraw cieknący kibel i przynieś kapcie?"
To jest idiotyczne. Każdy, niezależnie od płci, miewa zły humor, po pracy czy nie, i potrzebuje kilku(nastu) godzin obijania się w samotności, bez zrzędzenia nad uchem, że coś trzeba NATYCHMIAST zrobić. Jeżeli druga osoba nie jest w stanie tego zrozumieć, to raczej ona ma problem ze swoim egocentryzmem.

"facet nie umie naprawić zlewu? i czeka, aż zrobi to za niego kobieta? Żałosne."
To też jest głupie. Jeżeli facet może za mnie czasami pozmywać, albo wynieść śmieci, albo zawiesić zasłony, to ja mogę rozkręcić zlew. Ewentualnie przyznać, że pora przestać udawać McGyvera i zadzwonić po fachowca.

Generalnie cały komentarz jest w tonie obrażającym bystre laski, które odstawiają żony ze Stepford dla nic nie wartych facetów. Zupełnie, jakby nie potrafiły sobie dobrać kogoś porządnego i trafiającego w ich standardy.
-
Gość: , *.ip.jarsat.pl
2009/05/08 21:18:35
1. Idealny mężczyzna nie ściąga porno tak, żeby jego kobieta je znalazła i mogła czuć sie jak niewydarzony, żywy surrogat.
2.Idealny mężczyzna nie ma wpojonej w umysł tradycji, że jego kobieta powinna z racji, że nią jest nałożyć mu na talerz obiad, włożyć go do mikrofalówki, wyjąć, postawić przed nim a on w tym czasie będzie siedział i patrzył nawet nie na jej tyłek, choć wrócił z pracy tylko 10 minut wcześniej niż ona.
3.Idealny mężczyzna powinien lubić ją lizać jak najbardziej pedantyczny kot świata ale nie obrażać się, kiedy ona chce żeby przestał. Mężczyzna taki pozwala swej kobiecie dotykać go wszędzie tam, gdzie on chce ją dotykać. Nie wzdryga się więc kiedy ona nakłania go do spróbowania analu- z nim w roli biernej.
4.Idealny mężczyzna nie oczekuje, ze kobieta połknie jego nasienie, bo rozumie, ze to nie oznaka lojalności, przywiązania ani oddania.
5.Idealny mężczyzna wiele dni się nie goli ale za to codziennie myje zęby i tyłek. Ubiera się niezbyt dbale, pozwala swoim spodniom nieco zsunąć się z pośladków, pod żadnym pozorem nie zapinając paska na bezdechu.
6. Mężczyzna idealny potrafi przyjąć drobne sugestie swej kobiety, co do zmiany wizerunku, jeśli nierozwiązanie tej kwestii odbić się może na ich życiu seksualnym.
7. Idealny nie mówi kobiecie ze ma tam nie iść z nim bo nie będzie żadnych dziewcząt, bo co to ją kurwa obchodzi, i co to za różnica? Idealny mężczyzna wyrósł z męskiego chlania i gadania o super-dupach z internetu, tudzież gada i chleje ale chce to robić w towarzystwie swojej kobiety- bo ona jest dla niego najlepszą dupą w internecie
8.Tak. Idealny mężczyzna kocha swoją (nie)idealną kobietę.
-
Gość: , 188.33.111.*
2009/07/10 21:51:33
oprócz pkt 11 , którego nie spełniam - jestem kobietą IDEALNĄ !
-
2009/07/10 23:35:58
Po lewej masz mój adres e-mail. Przyślij zdjęcie nago, zweryfikuję twoją idealność i być może pogadamy.
-
Gość: ola, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/08/10 11:24:31
a mój były (Tomek) miał prawie idealna dziewczynę, co prawda była czasem nienormalna, ale jak wynika z opisanych punktów wiele się w niej zgadzało, a najbardziej punkt 11. szkoda tylko, że On tego nie widział i nie doceniał z kim był...
-
Gość: missbandit, *.dynamic.gprs.plus.pl
2009/09/15 22:47:12
nie chce mi sie tego czytac...
-
Gość: agusia cie pierdoli, *.chello.pl
2009/10/28 00:26:36
kurwa co to za debil napisal:| albo nie ma dziewczyny, na bank nie ma dziewczyny. Ty niedojebie, a co ty zrobiles dla swojej panny? wiekszosc facetow nie myje zebow i dupy, nie wspominajac o innych rzeczach, a sami wymagacie bog wie czego!zen!chcesz anala?wsadz se kija w dupe palancie. to nie sredniowiecze zjebie
-
Gość: agusia cie pierdoli, *.chello.pl
2009/10/28 00:28:30
jestes pojebem
-
Gość: , *.chello.pl
2010/01/24 15:01:44
Ale kurwa zjeb z ciebie, kup sobie plastikową lalę. ma tylko jedną wadę:D
-
Gość: Knager, 88.199.39.*
2010/01/27 16:37:05
już dawno nie widziałem tak dobrze i precyzyjnie ujętej definicji kobiety idealnej;
właściwie zgadzam się ze wszystkimi punktami
-
Gość: , 93.159.26.*
2010/01/27 20:32:31
Cieszę się, że nie miałam wątpliwej przyjemności spotkać Cię na swojej drodze.
Rozumię, że wpis miał być prowokacyjny, ale nieco Cię poniosło.
Powodzenia w szukaniu ideału, jeśli istnieje...
-
Gość: Anetka, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/02/16 00:55:30
Jasny chuj. Kawał dobrego tekstu. :D Robi wrażenie. Amen.
-
Gość: Anetka, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/02/16 01:00:54
Swoją drogą... zaczytuję się w Twoich notkach. Przyznam - pierwszy blog jaki czytam. Wkręcający. Nie-smętny. Chcę więcej!
-
Gość: Dag, *.gdynia.mm.pl
2010/07/26 16:10:20
tak. zdecydowanie kobieta idealna taka być powinna. ale takiej się często nie docenia ..
-
2010/08/05 09:16:04
Zawsze twierdziłam, że blogi kształcą. Można się na przykład, ku własnemu zdziwieniu zresztą, dowiedzieć, że jest się kobietą idealną;)
Tylko, co mam z tą wiedzą zrobić?
-
Gość: dorola, *.adsl.inetia.pl
2011/02/05 00:58:48
najs, ale to się da centralnie streścić- idealna kobieta ma tolerować moje słabości, akceptować takim jakim jestem, być w miarę asertywna i w miarę bezpruderyjna- i odbierać ode mnie to samo z wdziękiem. To strasznie śmieszne, ale Bridget Jones mniej więcej postulowała to samo, tylko mniej pretensjonalnie:D
Ale i tak mi sie podoba, wszyscy się przecież rozmarzamy, nie?
-
Gość: p m, 80.50.125.*
2012/03/27 12:28:30
:) dobre
-
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/07/20 15:27:23
O rany, ale z Ciebie frajer.
Sam sobie obciągaj i połykaj.

pozdrawiam,
Kobieta Idealna.